Відгуки про компанію Інтернет-магазин "МАЛЮКИ" malyshy.com.ua
- Леся Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Леся, дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Алексей Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олексій, дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! Звертайтеся ще, за потреби!
- Коментар продавця
- Вікторія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказывала трусики на малыша 52 размера (80-86 см рост), нам на 73 см роста и 10,5кг веса как раз. Качество хорошее, к телу приятное. Продавец быстро связался и отправил товар.
- Коментар продавця
Виктория, спасибо Вам за заказ и оставленный отзыв! Носите с удовольствием! При необходимости, обащайтесь еще!
- Коментар продавця
- Вероника Г.
Все супер! Отличное обслуживание! Быстрая связь! Качество товара на высоком уровне! Спасибо!!!
- Коментар продавця
Вероника, спасибо Вам за выбор товаров нашего магазина и оставленный отзыв. С Вами также было приятно работать) Обращайтесь еще! Всегда будем рады видеть Ваши новые заказы)
- Коментар продавця
- Наталія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Наталія, дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Альона К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Связались спустя 15 минут после оформления заказа. После получения заказа напишу доп отзыа
- Коментар продавця
Альона, дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! :)
- Альона
Фломастеры шикарные. Цвета насыщенные. Отмываеться фактически с любой поверхности (обои бумажные отмывались вместе с фломастерами😂), отмывались салфетками, холодной водой и даже после 3х дневного ожидания. Ребёнок в восторге. Рекомендую магазин!
- Коментар продавця
- Олена Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за гарне та швидке обслуговування, продавець надав всю інформацію, яка цікавила, навіть після закінчення робочого часу. Товар прийшов швидко, хоча і доставлявся укрпоштою. Товару замовила багато, але претензій не маю, все доставлено в повному обсязі. Приємно співпрацювати з такими продавцями. На майбутнє обов'язково буду замовляти ще.
- Коментар продавця
Олена, ми також вдячні Вам за замовлення та залишений відгук! Угода з Вами нам також була приємною. Звертайтеся ще, завжди будемо раді новим замовленням!
- Коментар продавця
- Катерина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую.
Хороші підгузники чеського виробництва по приємній ціні.
Обов'язково замовлятиму ще.- Коментар продавця
Катерина, дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Оксана К.
- Коментар продавця
Оксана, дякуємо за вибір товарів нашого магазину та залишений відгук! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Ольга М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все понравилось.Продавца рекомендую
- Коментар продавця
Ольга, спасибои Вам за заказ и отзыв. Работа с Вами также нам принесла только положительные эмоции. Обращайтесь еще!
- Коментар продавця