Відгуки про компанію Інтернет-магазин "МАЛЮКИ" malyshy.com.ua
- Александра М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Олександра, дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Людмила Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення отримали, все швидко і якісно. Товар гарно запакували, нічого не пошкоджено. Дякую
- Коментар продавця
Людмила, дякуємо за вибір товарів нашого інтернет-магазину та залишений відгук! Звертайтеся ще, завжди будемо раді Вашим замовленням!
- Коментар продавця
- оксана м.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Оксана, дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- оксана м.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую. трвар, якісний, все дуже гарне. упаковано дуже добре. буде звертатися ще
- Коментар продавця
Оксана, з Вами також було приємно правцювати. Дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук. Чекаємо нових замовлень)
- Коментар продавця
- Сергій А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Сергій, дякуємо за замовлення та залишений відгук! Звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Олег Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер.
- Коментар продавця
Олег, дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! Нехай маша маленька красуня буде найчарівнішею в придбаних босоніжках! З Вами також було приємно працювати, звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Оля М.
Дуже задоволена якістю обслуговування, зв'язались швидко, замовляла канцелярію, посилка прийшла швидко в повному обсязі, надійно упакована. Доставка була укрпоштою, все швидко, без проблем, товаром задоволена. З радістю рекомендую магазин та менеджерів.
- Коментар продавця
Оля, дякуємо Вам за замовлення та рекомендації! З Вами також було легко та приємно працювати. Користуйтеся із задоволенням та звертайтеся ще :) Завжди будемо раді новим замовленням!
- Коментар продавця
- Софія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Носочки дуже гарної якості. Дякую
- Коментар продавця
Софія, дякуємо за вибір товарів нашого магазину та залишений відгук! Користуйтеся із задоволенням та повертайтеся за обновками)
- Коментар продавця
- Софія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер. Вже не вперше замовляю тут підгузки. Спасибі за сервіс
- Коментар продавця
Софія, з Вами також завжди приємно працювати. Дякуємо за вибір нашого інтернет-магазину, звертайтеся ще!
- Коментар продавця
- Антоніна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже задоволена якістю обслуговування, швидко зв*язались, дуже чемні. Доставка була укрпоштою, все швидко, без проблем. Не поклали лише 1 лінійку, хоча я замовляла дві. Але це не критично.
З радістю рекомендую магазин та менеджерів.- Коментар продавця
Доброго дня, Антоніна! Дякуємо Вам за замовлення та залишений відгук! Нагадайте, будь ласка, за лінійку при наступному замовленні. Нам дуже прикро за даний випадок ( З Вами також приємно було працювати, звертайтеся ще!
- Коментар продавця