
Пластилін скульптурний художній для моделювання та ліплення ТМ Тетрада / тілесний / 1 кг
230 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 118894
+380 (66) 500-77-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластилін художній для моделювання та ліплення ТМ Тетрада, 1кг тілесного кольору.
Даний пластилін розроблено спеціально для фахівців та тих, хто готується ними стати.
Служить для виконання фігур ескізів для скульптурних робіт, невеликих моделей, творів малих форм.
Головні переваги – наділений чудовими пластичними властивостями, добре утримує форму, має натуральні кольори.
Термін придатності: необмежений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тетрада |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Скульптурний пластилін |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 10 років |
| Колір | Бежевий |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 7 см |
| Вага | 1060 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴/упаковка


