Дитячі рахівниці - прекрасний помічник, щоб навчити дитину рахувати легко і весело. Вони допоможуть познайомитисяа зі світом математики, а також для вирішення завдань в молодшому шкільному віці. Робота з ними благотворно впливає на дрібну моторику - необхідність пересувати кісточки робить пальці спритними і чутливими.
Матеріал: пластик.
Вік: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рахунки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 14.5 мм |
| Ширина | 10.5 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Вага | 47 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴



